GET EnTra Sp. z o.o. ma wieloletnie doświadczenie w obszarze handlu energią na hurtowych rynkach energii w kraju i zagranicą. Spółka jest jedną z najdłużej działających niezależnych firm obrotu energią elektryczną w Polsce. Pierwszą koncesję na obrót energią elektryczną Spółka uzyskała już w 1999r i od tego czasu jest aktywna na rynku hurtowym we wszystkich jego segmentach. Spółka pełni funkcję Operatora Handlowego w ramach Rynku Bilansującego oferując partnerom handlowym i klientom gamę  produktów, zarówno  standardowych jak  i niestandardowych, dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów. Świadczymy także usługi konsultingowe w zakresie handlu energią elektryczną.

Bieżącą działalność handlową prowadzimy poprzez Towarową Giełdę Energii S.A. oraz poprzez transakcje bilateralne głównie w oparciu o umowy ramowe, preferując międzynarodowy standard umowy EFET 2.1a. Zawieramy umowy krótkoterminowe (na dzień do przodu, kilkudniowe, tygodniowe, miesięczne) oraz także umowy na dłuższe okresy dostaw (sezonowe, roczne, wieloletnie).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Spółka posiada dużą bazę zaufanych kontrahentów krajowych i zagranicznych.

W razie zainteresowania naszą ofertą jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 (22) 526 53 00 lub adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GET EnTra Sp. z o.o. jest spółką zależną Centrum Nowoczesnych Technologii S.A.(CNT S.A.). Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. koncentruje swoją obecną działalność głównie w obszarze zamówień infrastrukturalnych realizowanych na rzecz jednostek samorządu terytorialnego w ramach przetargów publicznych. Więcej informacji o Centrum Nowoczesnych Technologii S.A.: www.cntsa.pl

 

GET EnTra sp. z o.o. - Wszystkie prawa zastrzeżone, 2015 / Polityka Prywatności / Polityka cookies

DomiArt, 2015/20

  • Tlo 1
  • Tlo 7
  • Tlo 4